» Zwroty i Reklamacje

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Kontakt

  • E-mail:sklep@stylomaniak.pl
  • Telefon+48 (22) 100 54 53
    +48 667 961 191
  • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Zwroty i Reklamacje

Rozumiemy, że dokonywanie zakupów przez internet łączy się często z różnymi obawami. Jedną z nich jest pytanie: Co jeśli towar, który odbiorę kurierem nie będzie taki jak sobie go wyobrażałem na podstawie zdjęć i opisów w internecie?
Wychodząc naprzeciw tego typu obawom, w przypadku zakupienia w naszym sklepie towaru, który w jakiś sposób nie spełnia Państwa oczekiwań dajemy Państwu możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
W przypadku towaru "na zamówienie" brak możliwości zwrotu.

Zwrot towaru/ Odstąpienie od umowy zawartej na odległość
Aby przyspieszyć procedurę odstąpienia od umowy sprzedaży przygotowaliśmy dla Klientów do pobrania wzór oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Wysłanie go do nas wraz z towarem i dowodem zakupu (paragonem) ułatwi w znacznym stopniu pracę Działowi Zwrotów, Wymian i Reklamacji.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Stylomaniak.pl RG Salto Sp. z o.o.
Plac Czerwca 1976r 2 lok 6

02-495 Warszawa

e-mail: sklep@stylomaniak.pl

Ja ............................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy kupna następującej/ych rzeczy........................ ........................................................................., numer oferty....................................................................................................................
Data zawarcia umowy to................................................., data odbioru……………….. ...................................................................................
Imię i nazwisko..........................................................................................................................................................................................

Adres.........................................................................................................................................................................................................
Data..........................................................................................................................................................................................................
Numer konta .............................................................................................................................................................................................


Adres do wysyłki:
Stylomaniak.pl RG Salto Sp. z o.o.
Plac Czerwca 1976r 2 lok 6
02-495 Warszawa


Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego stylomaniak.pl przysługuje na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru przez konsumenta. Oświadczenie na piśmie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:
Plac Czerwca 1976r 2 lok 6 02-495 Warszawa  lub mailowo na adres sklep@stylomaniak.pl

TOWAR NALEŻY STARANNIE ZAPAKOWAĆ, ABY UCHRONIĆ GO PRZED USZKODZENIEM W TRAKCIE TRANSPORTU.

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Pieniądze zwracamy na podane konto bankowe Klienta. Pieniądze zostaną zwrócone do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Jeśli będą jakiekolwiek problemy, po odbiorze przesyłki skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie.
 
Reklamacja
Reklamowany towar posiadający wadę lub niezgodny z zamówieniem należy odesłać wraz z wypełnionym formularzem reklamacji na adres:

Stylomaniak.pl RG Salto Sp. z o.o.
Plac Czerwca 1976r 2 lok 6
02-495 Warszawa


TOWAR ODSYŁANY NALEŻY STARANNIE ZAPAKOWAĆ ABY UCHRONIĆ GO PRZED USZKODZENIEM W TRAKCIE TRANSPORTU

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Pieniądze zwracamy na konto bankowe Klienta

Po odbiorze przesyłki z wyżej wymienionymi załącznikami reklamacja zostanie rozpatrzona do 14 dni i zostaną Państwo powiadomieni o jej wyniku.
 
Uwaga: zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 2, poz.271) możliwość zwrotu nie dotyczy nagrań audiowizualnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez użytkownika jego oryginalnego opakowania.
 

 
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl